znajdz produkt
 
KOLUMNY GŁOŚNIKOWESUBWOOFERYSYSTEMY MICROGŁOŚNIKI INSTALACYJNEPRODUKTY ARCHIWALNE
startKolumnySubwooferySystemyGŁoŚnikiProduktylinkikontakt
START            NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

CENNIK SUBWOOFERY

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Powiększ zdjęcie nr 5
Powiększ zdjęcie nr 6
Zamów produkt przez formularz www

Lubisz bas? Zaawansowana obsługa Bluetooth i funkcja Auto EQ pozwalają sterować subwooferem Debut S10EQ za pomocą smartfonu lub tabletu. 250-mm głośnik niskotonowy, zasilany przez wzmacniacz BASH o mocy 400 W i wspomagany przez 250-mm radiator pasywny, zapewnia fantastyczny bas i zachwycający realizm.

Zaawansowana obsługa Bluetooth
Rezygnując z tradycyjnych, analogowych regulatorów, projektanci wyposażyli subwoofer w zaawansowany, cyfrowy system sterujący. Wystarczy pobrać aplikację ELAC SubEQ i zainstalować ją w smartfonie (do obsługi subwoofera wymagane jest urządzenie Android lub iOS z Bluetooth 4.0), aby móc w pełni obsługiwać subwoofer. Koniec ze szperaniem przy tylnej ściance urządzenia!

Automatyczna korekcja
Wykorzystując aplikację SubEQ i mikrofon w smartfonie subwoofer automatycznie dostroi parametry pracy do charakterystyki pomieszczenia. W tym celu wykorzystuje 12-zakresowy korektor parametryczny. Oczywiście możliwa jest także w pełni manualna korekcja.

Nowo opracowany przetwornik
Specjalnie opracowany dla serii Debut, 250-mm przetwornik o dużym skoku gwarantuje wysoką jakość dźwięku i bas, który jest podstawą do precyzyjnego odtwarzania dzisiejszych, wymagających filmowych efektów dźwiękowych i muzyki. 250-mm pasywny radiator udoskonala odpowiedź impulsowych dźwięków i zwiększa efektywność systemu.

Układ BASH®
Wszystkie subwoofery ELAC-a wykorzystują układy BASH. W przeciwieństwie do konwencjonalnych wzmacniaczy, układy BASH śledzą sygnał wejściowy i dostosowują napięcie wejściowe do tradycyjnego wzmacniacza klasy AB. Dzięki temu wzmacniacz jest nie tylko niezwykle efektywny, lecz także dostarcza w razie potrzeby moc wymaganą przez dynamiczne filmy i muzykę.

Wzmocniona obudowa z MDF
Pozioma centralna klamra wzmacnia i usztywnia obudowę, pomagając minimalizować niepożądane wibracje, które mogą negatywnie wpływać na brzmienie muzyki lub materiałów filmowych.

Automatyczne włączanie/wyłączanie
Subwoofer wykrywa, kiedy sygnał audio zostaje przesłany do wzmacniacza i automatycznie włącza zasilanie. Aby zaoszczędzić energię, subwoofer wyłącza zasilanie po długim czasie bezczynności.

Dane techniczne

Konstrukcja1-drożna, aktywna, z pasywnym radiatorem
Głośnik niskotonowy254mm z dużym skokiem
Pasywny radiator254mm z dużym skokiem
Częstotliwość podziału zwrotnicy50-150 Hz, regulowana
Pasmo przenoszenia28 - 150 Hz
Typ wzmacniaczaBASH
Maksymalna moc wzmacniacza400W szczytowa / 200W RMS
WejściaLFE RCA
Pobór mocy w trybie standby0.5 W
WykończenieCzarny szczotkowany winyl
Wymiary w mm (wys. x szer. x głęb.)343 x 343 x 343
Waga w kg14,1

Dodatkowe informacje:


Powieksz do pelnego rozmiaru elak, elac
głośnik niskotonowy, kolumna niskotonowa, subwoofer aktywny, subwoofer bass-reflex, bassreflex, subwoofer bassreflex, bassrefleks,

debut, 
Debut S10EQ, Debut-S10EQ, DebutS10EQ,
Debut S 10EQ, Debut-S 10EQ, DebutS 10EQ,
Debut S-10EQ, Debut-S-10EQ, DebutS-10EQ,

[ Kolumna głośnikowa niskotonowa - subwoofer Elac Debut S10EQ ]